sobota, 28 lipca 2012

Marcin i Ewelina Muszyńscy

Marcin Muszyński - aktor Iluzjonista i wielki Pasjonata.
Jako młodzieniec wyjechał do Francji gdzie sprzedawał meteoryty, minerały nie z tej ziemi i przypadkowo posiadł niezwykłą wiedzę...
Rozpoczął naukę w Paryżu i tam przez wiele lat szlifował i zgłębiał tajniki aktorstwa i najbardziej tajemniczego zawodu na świecie. W 2005r. przyjechał do Polski. Pojawił się na wyborach Miss Polski i wśród najpiękniejszych Polek poznał swoją niezwykłą asystentkę Ewelinę Lesiak.
Oczarowana lub Zaczarowana Ewelina poddała się i pokochała jego świat, który szybko stał sie również jej światem. W 2005r. Marcin rozpoczał przygotowania do niezwykle trudnego pokazu Dużej Iluzji -Lewitacji, unoszenia w powietrzu asystentki. Przygotowania do kilku minutowego pokazu trwały 2-lata jednak było warto bo przedstawienie odnosi do dziś wielki sukces. W 2008r. Marcin zabrał Ewelinę na bezludną wyspe na Adriatyku i poprosił ją o rękę. To była magia sama w sobie bo w 2010r zostali małżeństwem. Dziś możemy podziwiać ich razem na scenie.
W 2010r. Marcin przyjmuje wyzwanie od polskiej gwiazdy sceny muzycznej i w programie na żywo wykonuje Lewitacje i pojawienie Dody w trakcie wielkiej Gali Viva Comet.
W 2011r. Marcin pojawia sie w programie Mam Talent ,gdzie jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dociera do finału, do ścisłej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.
(marcinmuszynski.com)

1 komentarz:

  1. Dla mnie bomba a dla Mojej Moniki jeszcze wieksza duma bo to jej rodzina

    pozdrawiam i dalszycz sukcesow

    wlodek Trofimiak

    OdpowiedzUsuń