poniedziałek, 30 lipca 2012

Grzegorz Piechna

Grzegorz Piechna (ur. 18 września 1976 w Opocznie) – polski piłkarz grający na pozycji napastnika.
Pod koniec października 2005 roku został powołany przez selekcjonera Pawła Janasa do reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Estonią. W spotkaniu, które odbyło się 16 listopada w Ostrowcu Świętokrzyskim, zmienił na początku drugiej połowy Pawła Brożka, a w 87. minucie, po ograniu w polu karnym obrońcy rywali, zdobył gola strzałem w górny róg bramki, przyczyniając się do zwycięstwa 3:1.
Pod koniec listopada 2005 roku otrzymał od trenera Edwarda Klejndinsta powołanie na mecz reprezentacji Polski B ze Szkocją w ramach turnieju Future Cup. W spotkaniu, które zostało rozegrane 6 grudnia w Kilmarnock i zakończyło się zwycięstwem rywali 2:0, wystąpił od 46. minuty, kiedy to zmienił Pawła Brożka.