środa, 14 listopada 2012

Anna Matlewska

Anna Matlewska (ur. 21 listopada 1995) - tancerka, wokalistka, aktorka musicalowa, finalistka 7 edycji programu You Can Dance.
Uczennica 1 klasy o profilu humanistyczno-językowym w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K.Baczyńskiego w Koninie. Mieszkanka małej miejscowości Goliny, tancerka w zespole Rytmix Dance Studio Wiesławy Wolnej. Uparta, zdeterminowana, pewna siebie, odważna, bardzo wrażliwa, ambitna i pełna pozytywnej energii.
Ania swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, kiedy to pierwszy raz poszła na zajęcia do Rytmix Dance Studio Wiesławy Wolnej, pod której skrzydłami rozwijała i nadal rozwija swój talent taneczny. To właśnie pod okiem Pani Wiesławy Wolnej Ania stawiała pierwsze kroki na parkiecie i dzięki Jej wsparciu osiąga sukcesy. W 2007 roku Ania zadebiutowała na scenie Teatru Muzycznego Roma w Warszawie w musicalu Akademia Pana Kleksa, w obsadzie aktorskiej, rola Róży- siostry głównej bohaterki Rezedy. Po drodze było jeszcze wiele pojedynczych sukcesów, ale największy Ania odniosła całkiem niedawno o czym usłyszymy już niebawem.
(facebook)

2 komentarze:

  1. Gratuluję, Ania mimo młodego wieku jest świetną tancerką, zazdroszczę grafu :)
    Dopiero zauważyłam, że ma tyle lat co ja :D
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń